EUROPSKI DAN JEZIKA 2017.

26.09.2017. 18:36

Kao i svake godine u našoj smo školi 26. rujna obilježili Europski dan jezika. Cilj je ovoga obilježavanja podsjetiti naše učenike na jezično bogatstvo Europe te ih još više potaknuti za učenje stranih jezika i promicanje bogate jezične i kulturne raznolikosti Europe. 

U obilježavanje su bili uključeni učenici od petog do osmog razreda koji su tjedan dana ranije započeli istraživati o simbolima zemalja Europske unije a potom ih prikazali na mini posterima koje smo izložili u školskome predvorju.
Osim ove aktivnosti, učiteljica Ana Budić priključila se etwinning projektu pod nazivom Greetings from Europe (Pozdravi iz Europe). U okviru ovog projekta učenici će snimiti kratki video uradak o našoj školi i poslati ga svim sudionicima, a za uzvrat će naša škola biti bogatija za video uratke ostalih škola.
Nadamo se da smo i ove godine ponešto naučili i zabavili se istražujući.

Arhiva vijesti