BOŽIĆNA BAJKA U BOŽIĆNOM TRAMVAJU

04.12.2018. 23:31

I ove je godine osječka tvrtka za prijevoz putnika GPP priredila veselje najmlađim putnicima – vožnju božićnim tramvajem. Na veselu vožnju božićnim tramvajem s nestrpljenjem su čekali naši učenici 1.a, 1.c i 2.a razreda kao i njihove razrednice Suzana, Višnja i Marijana.

Tako su u utorak 4. prosinca krenuli autobusom do središnjeg gradskog trga gdje ih je dočekao vilenjak koji je s Bakom Mraz tražio Djeda. U potrazi su tijekom vožnje tramvajem aktivno sudjelovali i naši učenici pjevajući pjesmice, odgovarajući na pitanja da bi na kraju ipak pronašli Djeda koji je svim učenicima podijelio prigodne darove. 

Na svoju vožnju veselim božićnim tramvajem, ali u četvrtak 6. prosinca, pošli su i svi učenici naše područne škole iz Ivanovca u pratnji svojih razrednica Edite, Dubravke, Marije i Sanje.

 

Arhiva vijesti