BOŽIĆNI SAJAM 2018.

19.12.2018. 18:31

Humanitarni božićni sajam koji tradicionalno svake godine priređujemo s našim učenicima održan je u srijedu 19. prosinca 2018. godine u poslijepodnevnim satima u prostorijama naše škole u Antunovcu, točnije u školskoj sportskoj dvorani.

I ove su godine učenici s razrednicima, ali i uz pomoć roditelja na božićnim radionicama, priredili mnoštvo raznih prigodnih božićnih ukrasa kao i slastica. Svi dragi gosti i posjetitelji sajma mogli su se okrijepiti i toplim božićnim čajem, a ako je netko i malo ogladnio, bilo je i ukusnih toplih sendviča. I ove nas je godine posjetio i Djed Božićnjak.

Sva novčana sredstva prikupljena prodajom i ove su godine namijenjena u humanitarnu svrhu – nastavak UNICEF-ovog projekta Škole za Afriku, nastavak uređenja školskoga parka i okoliša te nabavku društvenih igara za razrednu nastavu. Hvala svima koji su nas posjetili, darovali nam dio svoga vremena i novca za nastavak naših projekata.

Svima želimo sretan i blagoslovljen Božić!

Arhiva vijesti