SVJETSKI DAN SRCA

30.09.2019. 21:27

„…jer čovjek samo srcem ispravno i dobro vidi; ono što je bitno, oku je nevidljivo.“ (A. de Saint Exupery)

Vlastitim djelovanjem i promjenama u nama samima, možemo napraviti i činiti velike stvari za sebe, ali i za druge. Stoga smo i ove godine u ponedjeljak 30. rujna u našoj školi obilježili Svjetski dan srca.

Humanitarnu akciju, podjela slatkih srca uz prigodnu poruku, proveli su učenici 5.-ih razreda zajedno sa svojim razrednicama Sanjom Vujnović i Ankicom Varvodić. Akciji su se, na poziv razrednica, priključile i majke učenika koje su za tu prigodu ispekle slatke keksiće, kolačiće u obliku srca. Svaki je učenik naše škole, kao i svi djelatnici, dobio prigodno upakirano srce uz poruku i zahvalu što čine dobro i pomažu druge. Sredstvima prikupljenim humanitarnom akcijom nabavit će se potrebni nastavni materijali kao dodatna pomoć pri učenju učenicima s određenim teškoćama.

Hvala svima na sudjelovanju a posebno hvala majkama učenika na slatkim srcima.

Arhiva vijesti