FRIZER U RAZREDU - PROJEKT ZANIMANJA U 2.A

24.11.2022. 20:09

I dalje nastavljamo provoditi razredni projekt „Zanimaju me zanimanja“ u suradnji s roditeljima naših učenika. Tako su se ovoga puta, 24. studenoga, u učionici 2.a razreda našla dva frizera te smo se susreli s tim zanimljivim i kreativnim zanimanjem.

Naučili smo puno o tome kako se postaje frizer, što oni koriste u svom radu te kako se trebamo ponašati kada odemo u frizerski salon. Učenici su imali priliku promatrati rad frizera, ali i pokazati svoju kreativnost. Usput smo otkrili i poneki skriveni talent.

Naučili smo i još jednu važnu stvar, a to je da ne dijelimo zanimanja na muška i ženska, već da je bitan trud i ljubav koji ulažemo u svoj posao. Zato se zahvaljujemo Ivanovoj mami Kristini i g. Ercegovcu jer su nas razveselili svojim dolaskom, ali i lijepim frizurama koje su krasile glavice naših učenika.

Fotografirala i izvijestila: Marijana Butor

Arhiva vijesti